Zasady udzielania unijnych pożyczek lubuskim mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom

banerAgencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze informuje, że w dniu 25 kwietnia 2018 r. o godz. 11:00 w Sali konferencyjnej Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze przy ul. Chopina 15, odbędzie się spotkanie, na którym przedstawione zostaną zasady udzielania unijnych pożyczek lubuskim mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, które planują rozwój i wzrost konkurencyjności oraz wzmocnienie potencjału gospodarczego poprzez inwestycje realizowane na terenie województwa lubuskiego.
Pożyczki te udzielane są w ramach projektu pn. „Wsparcie MŚP przez Fundusz Funduszy Województwa Lubuskiego”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020. Udzielaniem pożyczek oraz ich dalszą obsługą zajmuje się Lubuski Fundusz Pożyczkowy, funkcjonujący w strukturach Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
Pożyczki udzielane są na korzystnych warunkach, a z preferencyjnego oprocentowania mogą korzystać przedsiębiorstwa będące w fazie start-up, przedsiębiorstw realizujące przedsięwzięcia innowacyjne w skali regionu oraz wdrażające technologie informacyjno-komunikacyjne.Miasto nad Bobrem tel.(68)329-09-62 e-mail: now.bobrz.um@post.pl

© Nowogród Bobrzański Serwis informacyjny Urzędu Miasta


projekt i wykonanie: Konrad Dobrzański