Zapytanie ofertowe – Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Fabrycznej w Nowogrodzie Bobrzańskim” poprzez budowę otwartej zjeżdżalni wodnej zewnętrznej.

baner-dla-firmW związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego poniżej kwoty określonej w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.) Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim zwraca się zapytaniem ofertowym na realizację zadania pn.: „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy ul. Fabrycznej w Nowogrodzie Bobrzańskim” poprzez budowę otwartej zjeżdżalni wodnej zewnętrznej.

 

Zapytanie ofertowe – „Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Niwiska – wykonanie łazienek (pomieszczeń nr 12 i 13 wraz z niezbędnymi przyłączami)”

baner-dla-firmW związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego poniżej kwoty określonej w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2017 r. poz. 1579 z późn. zm.) Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim zwraca się z zapytaniem ofertowym na realizację zadania „Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Niwiska – wykonanie łazienek (pomieszczeń nr 12 i 13 wraz z niezbędnymi przyłączami)”

 

Zapytanie ofertowe – „Budowa chodnika na ul. Słonecznej w Nowogrodzie Bobrzańskim”

baner-dla-firmW związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego poniżej kwoty określonej a w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2017 r. poz. 1579 z późn. zm.) Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim zwraca się zapytaniem ofertowym na „Budowę chodnika na ul. Słonecznej
w Nowogrodzie Bobrzańskim”

Zapytanie ofertowe – „Remont Dachu Dzwonnicy w Kaczenicach” – inspektor nadzoru inwestorskiego

baner-dla-firmW związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego poniżej kwoty określonej w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2017 r. poz. 1579 z późn. zm.) Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim zwraca się z zapytaniem ofertowym na realizację zadania „Remont Dachu Dzwonnicy w Kaczenicach” – inspektor nadzoru inwestorskiego

Zapytanie ofertowe – „Budowę chodnika na ul. Winiary w Nowogrodzie Bobrzańskim”

baner-dla-firmW związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego poniżej kwoty
określonej a w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2017 r. poz. 1579 z późn. zm.) Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim zwraca się zapytaniem ofertowym na „Budowę chodnika na ul. Winiary
w Nowogrodzie Bobrzańskim”

Zapytanie ofertowe – „Utwardzenie placu pod halę namiotową w m. Pierzwin”.

baner-dla-firmW związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego poniżej kwoty określonej w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.) Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim zwraca się z zapytaniem ofertowym na realizację zadania „Utwardzenie placu pod halę namiotową w m. Pierzwin”.

 

Zapytanie ofertowe – „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w m. Pierzwin” poprzez wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu.

baner-dla-firmW związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego poniżej kwoty określonej a w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.) Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim zwraca się zapytaniem ofertowym na realizację zadania „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w m. Pierzwin” poprzez wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu.

Zapytanie ofertowe – „Remont Dachu Dzwonnicy w Kaczenicach”.

baner-dla-firmW związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego poniżej kwoty określonej w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2017 r. poz. 1579 z późn. zm.) Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim zwraca się z zapytaniem ofertowym na realizację zadania „Remont Dachu Dzwonnicy w Kaczenicach”.

 

Wykonanie remontu pokrycia dachowego wraz z dociepleniem świetlicy wiejskiej w m. Przybymierz w ramach realizacji zadania pn.: „Modernizacja świetlicy wiejskiej w m. Przybymierz”.

baner-dla-firmZaproszenie do składania ofert cenowych na
Remont pokrycia dachowego wraz z dociepleniem świetlicy wiejskiej w m. Przybymierz

Zaproszenie do składania ofert cenowych na wykonanie plaży przy ul. Fabrycznej w Nowogrodzie Bobrzańskim

baner-dla-firmZaproszenie do składania ofert cenowych na wykonanie plaży
przy ul. Fabrycznej w Nowogrodzie Bobrzańskim

1 2 3 16


Miasto nad Bobrem tel.(68)329-09-62 e-mail: now.bobrz.um@post.pl

© Nowogród Bobrzański Serwis informacyjny Urzędu Miasta


projekt i wykonanie: Konrad Dobrzański