II BIEG BOBRA PRZY DOMU KULTURY UL. POCZTOWA 7 NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

Burmistrz miasta i MGOKSiR Nowogród Bobrzański zapraszają na II Bieg Bobra, który odbędzie się 27 sierpnia o godz. 18:00  koło Domu Kultury ul. Pocztowa 7 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Wszystkie szczegóły znajdziecie na plakacie, a ponadto udostępniamy linki do formularzy zgłoszeniowych.

 

FOTORELACJA

Pomoc materialna dla uczniów

pomoca materialnaCharakter pomocy materialnej:

  • socjalny (stypendium szkolne, zasiłek szkolny)
czytaj więcej....  

Zebranie wiejskie w Dobroszowie Małym

ZEBRANIE WIEJSKIE W DOBROSZOWIE MAŁYM W Dobroszowie Małym dnia 28.08.2016 r. o godz. 17:00 odbędzie się zebranie wiejskie.

Aktywizacja z POWERem

centrumszkolenJeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością (stopień lekki, umiarkowany ,znaczny),bierną zawodowo- pozostającą bez pracy, nie uczącą się w trybie stacjonarnym , w wieku 15-29 lat i mieszkającą na terenie województwa lubuskiego – sprawdź koniecznie!, więcej na : https://www.facebook.com/AktywizacjazPOWERem/info/?tab=page_info aktywizacjazpowerem

Zarząd Województwa Lubuskiego informuje

lubueskie-banerZarząd Województwa Lubuskiego Informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu "Aktualizacja Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami wraz z Planem Inwestycyjnym w zakresie odpadów komunalnych" do pobrania:

Bądź na bieżąco – Aplikacja Mobilna

grafika-aplikacja-mobilna Bądź na bieżąco!

Gminna impreza? Zagrożenie wichurą? Poszukiwany kontakt z Urzędem? - od dziś żadna informacja nie ominie mieszkańca naszego powiatu, który na swoim telefonie zainstaluje bezpłatną aplikację mobilną „POWIAT ZIELONOGÓRSKI”. Mobilna aplikacja „Powiat Zielonogórski” dostępna jest dla posiadaczy wszystkich smartfonów opartych na systemach Android, iOS i Windows Phone. Użytkownicy posiadający zainstalowany czytnik kodów QR mogą zeskanować znak QR :kod_QR_powiat
ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ MOBILNEGO DOSTĘPU DO STRONY www.nowogrodbobrz.pl
dowiedz się więcej...Miasto nad Bobrem tel.(68)329-09-62 e-mail: now.bobrz.um@post.pl

© Nowogród Bobrzański Serwis informacyjny Urzędu Miasta