„Poznaj Polskę”

Dzięki uzyskanemu przez gminę Nowogród Bobrzański wsparciu finansowemu ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach przedsięwzięcia „Poznaj Polskę”, uczniowie z publicznych szkół podstawowych z terenu gminy wyjadą na zorganizowane przez szkoły wycieczki.

  • Uczniowie klas IV-VIII ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. J. Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim wyjadą na trzydniową wycieczkę do Gdańska.
  • Uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. H. Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim wyjadą na dwudniową wycieczkę do Torunia.
  • Uczniowie klas IV-VIII ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Niwiskach wyjadą na dwie trzydniowe wycieczki – do Gdańska oraz Warszawy.

Celem zadania „Poznaj Polskę” jest wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego poprzez organizację wycieczek szkolnych. Dzięki temu młodzi ludzie będą mogli bezpośrednio doświadczać przeszłości i odkrywać ją w ciekawy sposób oraz eksperymentować w centrach nauki, które stwarzają warunki do zdobywania nowych umiejętności w niepowtarzalnym środowisku edukacyjnym.Miasto nad Bobrem tel.(68) 329-09-62 e-mail: now.bobrz.um@post.pl

© 2022 Nowogród Bobrzański Serwis informacyjny Urzędu Miasta


projekt i wykonanie: Konrad Dobrzański + JN